Jdi na obsah Jdi na menu
 


verše a básničky

21. 8. 2006

. Nekráčej přede mnou - možná za tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou - možná nemám
silu tě vést. KRÁČEJ vedle mě a buď mi láskou i přítelem! ...... Nádhernýho Valentýna

. Ahoj, něco jsem ti chtěla říct, nevíš co? Přemýšlím - přemýšlím - přemýšlím - už jsem to vymyslela: MILUJI TĚ!

. Je tichá temná noc a já do ní šeptám, že miluju tě moc. Přikrývám tě peřinkou a ty usínáš s mou pusinkou. Přeji ti dobrou noc a krásných sníků moc.

. Úsměv, který mě očaruje, oči, co svítí jako hvězdy, žhavé polibky, které proudí v mém těle... Když zavřu oči, vidím jen Tebe!

. Zeptej se osla proč tak hýká, zeptej se děvčete, proč tak naříká. Zeptej se růže, proč tak krásně voní, zeptej se slunce, proč tak svítí. Zeptej se kluků, proč tak žalují, ale neptej se mě, proč tě tak miluji.

. Venku vítr fouká, zima mi je. V srdci mě však stále něco hřeje: Ano, ano, je to ono, je to láska, kterou cítim k tobě.

. Mám jedno malé přání jen: ať se ti zdá krásný sen. O nás dvou a naší lásce, o princi a jeho krásce. Probuď se až budu s tebou, zlíbám tě s vášní, s něhou...

. Řekni mi něco a já to mohu zapomenout. Ukaž mi něco a možná si to nebudu pamatovat. Obejmi mě a já nezapomenu nikdy.

. Jsi pro mě sluníčkem, co mi svítí na cestu životem, jsi pro mě voda, co mi dává možnost žít, jsi pro mě chléb, co mě nenechává hlady, jsi pro mě všechno, co jen ke svému životu potřebuji.

. Varuj se ran, co se dlouho hojí. Miluj lidi, co za to stojí. Dosáhni v životě všeho co chceš a žij tak, ať ničeho nelituješ.

. Když srdce bolí, duše pláče a žít mě nebaví, pak vzpomínky na to krásné se mi vybaví. Když žít je těžké a vzdálené, pak láska má tíhu kamene. Co víc ještě psát? Máš či nemáš mě ještě rád?Láska chodí kolem mě jak víla zakletá, jsem plná hořkosti a Bohem prokletá...

. Než půjdeš večer spát, běž se na nebe podívat. Kolik tam uvidíš hvězdiček, tolik ti posílám hubiček... a jednu takovou jako je měsíček.

. S něčím se ti svěřuju, že tě šíleně miluju. Ty jsi má láska největší, můj medvídek nejsladší, jen tebe ve svém srdci mám a pořád na tebe myslívám!

. Když uhasne svíčka, nic to není. Když uhasne láska, vždy se něco změní.

· Chybiš mi víc než chybí princ sve princezně, víc než chybí zpěv ptáku korunám stromů, víc než chybí voda vyschlému říčnímu korytu, víc než chybí meč a zbroj udatnému rytíři, víc než chybí střevíček pohádkove Popelce, víc než chybí bohu lásky jeho sip. Chybíš mi víc, než kdokoli jiný na tomto světě!

· Když srdce bolí-nejlepší je lék, vtisknout na rty sladký polibek.

· Jednou spojili se dvě neviné duše.Spojili se v jednu aby k sobě měli blíže.Spojili se v jednu aby byli spolu aby byli spolu v radosti i bolu.

· Ty slzy nech ať oschnou ja mám Tě pořád rád. Pojď se brouzdat rosou a poslouchat vodopad.

· Zas Tě chci držet v mém naručí,zamknout Tě v mém srdci a ztratit klič.

· Chci k tobě patřit jako král patří ke hradu.Chci byt v tvém obětí a cítit tvou lásku,ale tohle už nevisí ani na vlásku.Chci tě líbat a držet kolem krku,chci s tebou sedět při zapadu slunce a držet tě za ruku.Chci vže hodit za hlavu a být jen s tebou,ale to bys i ty musel chtít být se mnou.

· Je třeba být si trochu podobní, abychom si rozuměli... Je třeba být trochu rozdílní, abychom se milovali....

· Miluji Tě, ty to víš, miluji Tě, i když spíš, miluji tě v každé době, moje srdce patří Tobě.

· Někdy se ptám, kde žiji andělé? Na Zemi, ve vzduchu? Nevím, jedno vím ale jistě. A to, že ten nejkrásnějši anděl právě drží mobil v ruce a krásně se usmívá, bohužel ne na mě...